CHAIYO Tajski Masaż | Dietla 103, Kraków www.tajskimasaz.pl map

CHAIYO Tajski Masaż

Tradycyjny Tajski Masaż - to nadzwyczaj skuteczna metoda terapii manualnej o wielowiekowej historii, łącząca w sobie elementy jogi, akupresury i refleksologii. Plus świetny relaks!
Nasz masaż jest wykonywany przez Tajskich masażystów, uczonych w światyni Wat Pho w Bankoku.
Poprawia metabolizm, krążenie krwi i limfy, oczyszcza z toksyn, poprawia działanie układu immunologicznego i relaksuje.

recommend

Rozmowa ze współwłaścicielem CHAIYO, Panem Tadeuszem Stańko

Skąd wziął się pomysł na prowadzenie studia z tajskim masażem w Krakowie?
Pomysł zrodził się podczas mojego czteroletniego pobytu w Azji Południowo-Wschodniej. Kilkukrotnie odwiedziłem wówczas Tajlandię, a pierwsze doświadczenie (jako klienta) z masażem tajskim zaowocowało najpierw zachwytem, później lekkim uzależnieniem, a w końcu pomysłem, żeby spróbować ten rodzaj pracy z ciałem "zaimportować" do Krakowa, mojego rodzinnego miasta. Byliśmy wraz ze Wspólnikiem pionierami, w 2006 roku istniały w Polsce jedynie dwa miejsca oferujące masaż tajski - oba w Warszawie.

Co motywuje Pana do pracy?
Bez uderzania w fałszywe nuty - przede wszystkim możliwość utrzymania siebie i rodziny, ale także świadomość, że robimy coś potrzebnego, unikalnego i ciekawego: pomagamy ludziom, przynosimy ulgę w cierpieniu, oferujemy metodę, która jest skuteczna i sprawdzona od tysięcy lat i budzimy zainteresowanie inną, egzotyczną, starożytną kulturą, która ma nam wiele (nie tylko swoją medycynę naturalną) do zaoferowania.

Jak opisałby Pan powiązanie Chaiyo z lokalną społecznością?
Trwając od 9 lat w tym samej kamienicy przy ulicy Dietla, wrośliśmy już w lokalny krajobraz - odwiedzają nas sąsiedzi, zarówno mieszkańcy, jak i osoby prowadzące tu swoje "biznesy". My także staramy się wszelkie konieczne zakupy, potrzeby serwisowe i usługowe realizować lokalnie - tak jest wygodniej, a wspieranie lokalnej przedsiębiorczości uznajemy za dodatkową wartość.

Do kogo w szczególności adresowane są Wasze usługi?
To trudne pytanie. Odwiedzają nas osoby z konkretnymi problemami zdrowotnymi, zazwyczaj mięśniowo-stawowymi, dysfunkcjami narządów ruchu, zwyrodnieniami i przeciążeniami kręgosłupa, ale w ogromnej mierze również osoby poszukujące relaksu, odprężenia, zmniejszenia napięcia stresopochodnego, a także klienci aktywnie uprawiający sport, zarówno amatorsko, jak i zawodowo. Mamy wielu stałych klientów, którzy masaż tajski traktują profilaktycznie, jako rodzaj praktyki pracy z ciałem, w pewnym stopniu analogiczny do praktyki jogi czy pilatesu.