Harmonia Istnienia | Miodowa 23/3, Kraków harmoniaistnienia.pl map

Harmonia Istnienia

Centrum Terapii i Rozwoju, to miejsce przyjazne i otwarte na drugiego człowieka. Pomożemy Ci przywrócić Twoje dobre samopoczucie oraz wewnętrzną równowagę. Pracujemy w sposób nowoczesny, zrozumiały i przejrzysty. Znajdziesz u nas przyjazną przestrzeń dla ciała, umysłu i ducha.

Przeprowadzamy sesje indywidualne pracy z problemami życiowymi, emocjonalnymi i mentalnymi. W pracy z ciałem stosujemy masaże lecznicze i relaksacyjne, kręgarstwo i chiropraktykę oraz zabiegi medycyny naturalnej. Od lat zajmujemy się sprawdzonymi sposobami pozwalającymi na poprawę zdrowia i podnoszenie jakości ludzkiego życia. Nasze umiejętności oraz wiedzę potwierdziliśmy przed państwowymi komisjami egzaminacyjnymi. Posiadamy certyfikowane dyplomy z przebytych szkoleń i kursów.

Pomagamy skutecznie i rzetelnie. Zachęcamy do złożenia u nas wizyty, w celu przeprowadzenia bezpłatnej konsultacji. Ustalimy możliwość pomocy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania problemów. Nasze działania, to coś więcej niż pomoc w likwidacji danej dolegliwości fizycznej lub emocjonalnej. To dążenie do uzdrowienia, czyli likwidacji pierwotnej przyczyny niedomagań. Doradzamy w różnych, nawet bardzo trudnych sprawach życiowych. Oferujemy wsparcie w zakresie rozwiązywania problemów w sferze finansowej, oraz relacji międzyludzkich.

recommend

Rozmowa z Panem Pawłem Zygułą, właścicielem Harmonii Istnienia

Skąd wziął się pomysł na stworzenie projektu?
Harmonia Istnienia to odpowiedź na rosnącą potrzebę zmiany stylu i filozofii życia obecnej cywilizacji "wyścigu szczurów". Mój projekt jest skierowany do wszystkich, którzy czują zmęczenie dotychczasowym sposobem myślenia i działania. Jest również przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną świeżego spojrzenia na swoje życie i poszukują oddechu, odpoczynku oraz nowej energii.

W jaki sposób pomaga Pan współczesnemu, zabieganemu człowiekowi odnaleźć harmonię?
Za pomocą pracy z ciałem, umysłem i sferą duchową. Przeprowadzam sesje indywidualne i każdego człowieka traktuję indywidualnie. Patrzę na jego życie holistycznie. Pomagam odzyskać harmonię za pomocą pracy psychologicznej i trenerskiej oraz technik naturoterapeutycznych. W kwestii pracy z ciałem, Centrum oferuje znakomite masaże oraz zabiegi korekcji w przypadku problemów z kręgosłupem i stawami. Są także regularne zajęcia jogi.
 
Co obecnie dzieje się w Harmonii? Jakie warsztaty, szkolenia są przygotowywane?
Właśnie odbyły się znakomite warsztaty "KOBIETA I FACET - Mistrzowie (nie)porozumienia". Uczestnicy mogli dowiedzieć się wielu praktycznych informacji na temat uzdrowienia relacji damsko-męskich oraz poznać odpowiedź na fundamentalne pytanie: co dzieje się w głowie płci przeciwnej. Przed nami wakacje i mnóstwo świetnych warsztatów i szkoleń. Wszystkie informacje niebawem na stronie naszego Centrum: www.harmoniaistnienia.pl

Na pana fanpage’u znajdujemy mnóstwo motywujących tekstów. Skąd czerpie Pan inspiracje?
Z samego życia! Staram się być świadomym obserwatorem tego, co mnie otacza. Widzę, czuję, słucham innych, zastanawiam się. Można powiedzieć, że w ten sposób smakuję i kontempluję naszą wspólną rzeczywistość oraz naturę człowieka. Tam gdzie jest uważność i kontemplacja, pojawiają się wnioski, którymi warto się dzielić.
 

Jest Pan lokalnym bohaterem. Jakie rady, wskazówki dałby Pan początkującym przedsiębiorcom?
Jest ich całe mnóstwo, wieloma z nich dzielę się podczas warsztatów "12 składników biznesu z sukcesem". To praktyczne sposoby bycia przedsiębiorczym. Z pewnością do najważniejszych z nich można zaliczyć słuchanie głosu własnego serca, czyli odważne spełnianie swoich marzeń i pragnień, przy zachowaniu maksymalnego skupienia na wyznaczonym sobie celu. Jeśli czegoś bardzo pragniemy i wytrwale idziemy w danym kierunku, niebawem zaczną pojawiać się szanse i sposoby, aby nas w tej drodze wesprzeć.