Axe Nation | Grodzka 46, Kraków Facebook Instagram

Axe Nation

AXE NATION to miejsce wyjątkowe. Jesteśmy pierwszym klubem, w granicach naszego kontynentu, zrzeszającym entuzjastów rzucania siekierami. Ten oryginalny sposób spędzania czasu stał się prawdziwym hitem w Ameryce Północnej i wierzymy, że u nas będzie podobnie. Chcemy przywrócić czasy świetności tej pierwotnej formy rozrywki i jedyne czego potrzebujemy to właśnie Ty!

Niezapomniana randka:
Kto powiedział, że to rozrywka tylko dla facetów? Wierzymy, że niejedna kobieta pokaże, kto tu tak naprawdę rządzi! Nasze lokale to klimatyczne miejsca, w których każda para będzie mogła „wyrzucić” z siebie swoje emocje!

Eventy specjalne:
Planujesz wypad w większym gronie? Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły wieczoru kawalerskiego, urodzin kumpla czy imprezy w rodzinnym gronie! Zadbamy o klimatyczny wystrój i dodatkowe atrakcje! Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie nawet wydłużyć godziny działania, zupełnie poważnie.

Profesjonalna liga
Czujesz, że jedno 1,5 godzinne wyjście to za mało? Dobrze wiemy, o czym mówisz… Dlatego też w najbliższym czasie startujemy z profesjonalną ligą entuzjastów rzucania siekierami! Gwarantujemy niepowtarzalną formę rozrywki na tygodnie, a nawet miesiące! W doborowym towarzystwie rzecz jasna. Zaciekawiliśmy Cię?

Team-building
Rzuć wyzwanie swojemu zespołowi z pracy, czy nowopoznanej ekipie ze studiów! Podczas 1,5 godzinnej sesji poznacie swoje wady i zalety, wyłonicie lidera i przede wszystkim będziecie mieli okazję poznać się lepiej w nietypowych, nieco ekstremalnych warunkach!

recommend