eprzedsiebiorcy

Nasza działalność jest bardzo prosta. Pokazujemy jak można zmonetyzować swoją wiedzę.
Nagraj to co robisz i sprzedaj. Pomożesz większej ilości osób i sobie pomożesz. Każdy, kto chciałby skorzystać z Twojej oferty ale nie może się z Tobą spotkać będzie miał szansę na skorzystanie z Twojej oferty. Ty natomiast możesz sprzedawać swoją wiedzę bez poświęcania czasu. Możesz pomagać wielu osobom jednocześnie. To jest sytuacja gdzie każda strona wygrywa. Na dodatek pokazujemy jak to wszystko zrobić bez wiedzy technicznej. Zdecydowaliśmy się na ten pomysł ponieważ zaczyna on być bardzo popularny w USA, Kanadzie, NZ, UK natomiast w Polsce tego jeszcze nikt nie pokazuje. Na dodatek jest pewien opór wśród ludzi którzy myślą, że to jest skomplikowane. A wcale tak nie jest.

recommend

Co wiesz na pewno, bez wątpliwości, ABSOLUTNIE, to czego byś nigdy nie chciał zmienić?
Nigdy nie chciałbym zmienić mojej rodziny. Wiem to absolutnie i bez wątpliwości. Każdego dnia dostaję od nich tyle pozytywnej energii, że wystarcza mi do końca dnia. Niezależnie od tego jakie mam wyzwania i problemy. Wiem, że mogę zawsze liczyć na moją kochaną żonę i wspaniałych synów. To jest wspaniałe jak dużo mogę czerpać od osób które mnie otaczają. Czuję się trochę nieswojo kiedy rozmawiam z ludźmi, których inspirują filmy, książki, cytaty a mnie inspiruje najbliższe otoczenie. Rano otwieram oczy i już wiem, że to będzie wspaniały dzień bo mam wspaniałą rodzinę.

Co było największą bzdurą, w którą wierzyłeś? Co spowodowało, że to zmieniłeś?
Największą bzdurą było to, że wierzyłem, że można zarabiać tylko wtedy kiedy się pracuje. To tak jakby ktoś powiedział, że mogę słuchać muzyki tylko na koncercie na żywo. Dziś już tak nie jest. Żyjemy w czasach rewolucji internetowej. Może to brzmi skomplikowanie ale nie jest. Jest bardzo proste. Zwyczajnie nagraj to co robisz i sprzedaj online. Dzięki temu pomożesz innym osobom, które nie mogą się z Tobą spotkać. Jednocześnie pomożesz sobie. Dotrzesz do większej ilości klientów.

Na czym znasz się najlepiej?
Ciężkie pytanie. Najlepiej z pośród innych osób? Najlepiej z pośród moich wszystkich umiejętności? Odpowiem w ten sposób, największą przyjemność przynosi mi zdobywanie wiedzy na temat ludzkich zachowań. Odkrywanie naszego umysłu, sposobu podejmowania decyzji, zachowania podczas sytuacji stresowych, to jest to co lubię najbardziej. Dużo wiem na ten temat. Dodatkowo naturalnie przychodzi obserwowanie takich zachowań i wyciąganie wniosków. To jak czytanie książki, bardzo ciekawej książki. Na dodatek ile osób tyle “książek” do przeczytania. W pewnym sensie traktuję to jak przyjemną rozrywkę. Może dlatego tak łatwo zdobywam wiedzę na ten temat.

Dlaczego robisz, to co robisz?
Robię to dlatego, że wkurza mnie podejście osób, które mówią, że robienie biznesu online jest skomplikowane. Wkurza mnie też jak słyszę, że ten kto sprzedaje online jest oszustem. Typowo zaściankowe podejście. W USA, w UK, na porządku dziennym jest sprzedaż online. Nikt nie ma problemu ze zrobieniem strony internetowej czy też wypromowaniem swojej działalności. Natomiast w Polsce jest tendencja, że jeśli nie wiesz wszystkiego na dany temat to się nie wychylaj. Katastrofa. Ile ludzi mogłoby zarabiać dzięki temu co wiedzą i kim są a tego nie robią. Szkoda. Ale my to zmieniamy.

Jakie doświadczenie w Twoim biznesie najbardziej zapadło Ci w pamięć?
Nie ma takiego pomysłu, którego nie szło by obrócić w biznes. Każdy z nas ma wiedzę na którą czekają inni. Dzisiaj wiedza jest na sprzedaż. Sam widziałem kursy online, które zarobiły miliony funtów. Zaczynając od bardzo oczywistych jak kurs grania na pianinie, który pasywnie zarobił dla autora £11mln przez kurs jak się zrelaksować £7mnl do kursów o szybkim czytaniu £4mln. Już nie będę wspominał o kursach online o pływaniu czy spacerowaniu. Tak zgadza się! Na tym wszystkim inni zarabiają duże pieniądze. Teraz chcemy to pokazać w Polsce, że oni też mogą.

Gdyby to od ciebie zależało … jaką globalną politykę, credo, praktykę lub prawo chciałałbyś zarządzić?
Zmieniłbym podejście do dzieci i nauki w szkole. Dorośli za mało czerpią z dzieci. Dzieci mają wspaniałe umysły. Kompletnie nie ograniczone. Wspaniałe. Zamiast uczyć się od nich podejścia do życia to my dorośli nakładamy im blokady i mówimy co dla nich będzie lepsze. Jeśli chodzi o naukę to jest ona fatalna. Nauczamy dzieci czystej teorii. Nie ma to nic wspólnego z życiem. Chociaż razem z żoną mamy wyższe wykształcenie to nie będę zmuszał nasze dzieci do tego, żeby studiowały. Muszę powiedzieć szczerze, że niewiele mi to dało. Dlatego zmieniłbym podejście do dzieci i system nauczania

Dokończ to zdanie: To jest dobry dzień, kiedy ….
mogę przytulić się do żony i moich dzieci. Dlatego każdy dzień jest dobry. Nie ma nic tylko złego i tylko dobrego. Dlatego trzeba się skupić na tych pozytywnych momentach każdego dnia i wtedy okaże się, że każdy dzień jest wspaniały.

Kiedy ostatnio zainspirowała Cię jakaś osoba? Kto to był?
Jak już wspomniałem, nie szukam daleko inspiracji. Najwięcej dają mi moje dzieci. Po co szukać daleko skoro najbliżej nas jest jej najwięcej. Właściwie nie ma dnia, żebym nie czerpał od nich inspiracji. Dzieci widzą świat takim jakim on jest. Dla mnie one są jak tłumacz. Pokazują mi od nowa rzeczy, których nie zauważam na co dzień. Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile radości można mieć każdego dnia jeśli zaczniesz patrzeć jak dziecko. Ile inspiracji jest dookoła. Serio nie potrzebujesz wielkich nazwisk, książek, filmów. To wszystko jest w Tobie i Twoim otoczeniu. Otwórz oczy. Ale tak naprawdę. Nie jak znudzona, zmęczona dorosła osoba. Otwórz oczy jak dziecko.

Jakie pytanie w Twoim życiu miało dla Ciebie największe znaczenie?
Dlaczego nie? To pytanie towarzyszy mi całe życie. Jeśli mam obawy przed podjęciem jakiejś decyzji, zawsze zdaje sobie to pytanie. Zazwyczaj wtedy nie mam żadnych argumentów logicznych przeciw. Okazuje się wtedy, że jedyną blokadą przed podjęciem decyzji są moje emocje. Wiele razy to pytanie odmieniło moje życie. Polecam spróbować.