Local Heroes | , Berlin www.localheroes.pl map Facebook

Local Heroes

Mam na imię Tamara, jestem projektantem grafiki z wykształcenia, skończyłam studia na Akademii Sztuk Pięknych. Wiele lat przepracowałam w branży reklamowej. Kiedy poczułam, że muszę podążać za marzeniami i brakuje mi nowych wyzwań, założyłam restaurację. To była bardzo ważna przygoda, nie tylko kulinarna, ale i biznesowa. Jako, że potrzebuje różnorodności bodźców w całym życiu, prowadząc lokal, postanowiłam stworzyć projekt LOCAL HEROES.

Stworzyłam firmę Local Heroes aby promować kreatywność, przedsiębiorczość, ludzi, którzy tworzą z pasją i myślą z sercem. Była to moja odpowiedź na globalizm i zanik indywidualności w biznesie.

Jak się później okazało, stworzyłam tę firmę również po to aby wspierać i inspirować osoby, które chcą się sprawdzić w swoim biznesie, które mają dość pracy w dużych korporacjach, które chcą realizować swoje zdolności ale nie do końca wiedzą od czego zacząć.

Local Heroes jako system franczyzowy okazał się świetnym pomysłem dla młodych ludzi do stawiania swych pierwszych kroków w biznesie. Niesie on bowiem w sobie pomysł, który ma głębsza idę, sprawdzone narzędzia pracy i gwarantowane zyski po krótkim czasie pracy.

W ten sposób pomysł Local Heroes szybko rozwinął się w innych miastach Polski. Teraz przeżywa moment przełomowy i rozwój pomysłu w internecie.

Po dziesięciu latach czuję, że mam w nim ciągle wiele do zrobienia. Samorozwój i apetyt na nowe doświadczenia zawodowe nigdy się we mnie nie skończą. Dlatego kolejną moją pasją stały się warsztaty rozwojowe, które prowadzę w BERLINIE i innych miastach Europy.

Sprawia mi ogromną satysfakcję, kiedy mogę przyczynić się do czyjegoś sukcesu, dotknąć, pokazać choć na krótko ludzka historię, która kryje się za biznesem.
Mieć wkład w tożsamość miasta i budować jego wizerunek, który jest zgodny z moimi wartościami. Zainspirować, rozpalić ogień kreatywności i nadać sens działania. To wszystko i pewnie jeszcze więcej jest motywem mojego działania.

recommend

Napisz do mnie, jeśli …

chcesz zrobić coś nowego w swoim życiu, ale nie wiesz jak zacząć
wypromować pomysł, który drzemie w zakamarkach twojej duszy
potrzebujesz rozpalić ogień swojej kreatywności
chcesz nadać znaczenie i sens twojego działania
stworzyć sukces na własnych warunkach

Teraz, kiedy wszystko jest ok ale mogłoby być lepiej, kiedy czujesz, że czas przepływa ci przez palce. Teraz, kiedy twoje serce tęskni aby naprawdę zrobić coś niebanalnego raz, drugi lub raz na zawsze w Twoim życiu.

Kontakt: tamara@localheroes.pl

Pozdrawiam ciepło,
Tamara Romaniuk
CEO & Founder of Local Heroes