NOLIO | Krakowska 27, Kraków nolio.pl map Facebook

NOLIO

NOLIO inspirowane jest włoskim stylem życia, mentalnością, fantazją i gościnnością. To co niezmiennie nas u Włochów urzeka to radość płynąca ze spotkania, ze wspólnego spędzania czasu, z biesiadowania w gronie przyjaciół i rodziny i dzielenia się ze sobą jedzeniem.
Włoska kuchnia jest prosta, ale radość jej smakowania ogromna. Jest uniwersalna, dobra na co dzień, wciąż się do niej wraca, bo ciężko się nią znudzić. Posiłki składają się z kilku dań: antipasti, primi piatti, secondi piatti, dolci, i trwają bardzo długo. Nieodłącznie towarzyszy im gwar rozmowy, śmiech i luz, tzw. dolce far niente (słodkie „nic nierobienie”).
Z tych inspiracji zrodziło się menu, które skomponowane jest tak jak włoski obiad, składający się z wielu dań i celebrowany godzinami.
Same zaś dania stworzone są z doskonałych włoskich produktów, pochodzących z tradycyjnych, ekologicznych upraw, z rodzinnych farm i plantacji, o długoletniej historii. Jesteśmy bowiem pasjonatami – jakości, smaku, autentyczności, ekologii i tradycji.
NOLIO jest członkiem Stowarzyszenia Prawdziwej Neapolitańskiej Pizzy AVPN z Neapolu, zarejestrowanym pod numerem 584.

recommend