Albusdent | Balicka 73, Kraków www.albusdent.pl map Facebook

Albusdent

Centrum Stomatologiczne ALBUSDENT

Jesteśmy już z Wami od 2009. Naszą misją od samego początku działania było i jest łączenie profesjonalizmu naszego zespołu, nowoczesnego leczenia w oparciu o najnowsze technologie z dbałością o komfort i zdrowie Pacjentów. Dobro Pacjenta oraz wychodzenie naprzeciw Państwa oczekiwaniom związanym z kompleksową i rzetelną opieką dentystyczną, stanowią nasze nadrzędne cele. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci nie tylko wychodzili od nas z uśmiechem, ale i z radością odwiedzali nasze centrum.

Albusdent jest Miejscem Przyjaznym Maluchom. Staramy się, aby każde dziecko czuło się komfortowo podczas pobytu w naszym centrum, a leczenie przebiegało bezstresowo.

Dlaczego grono naszych Pacjentów stale rośnie? Ponieważ traktujemy naszych Pacjentów jak partnerów. Leczymy nie tylko zęby, ale swoją pracą pragniemy zmieniać nawyki związane z dbaniem o higienę jamy ustnej. W codziennej praktyce korzystamy z najlepszych i sprawdzonych materiałów stomatologicznych, wykorzystujemy nowoczesny i bezpieczny sprzęt, dbamy o jakość usług oraz miłą atmosferę w naszym centrum. Dzięki temu, działamy profesjonalnie i zgodnie z etyką zawodu, który naszym zdaniem odmienia uśmiech, a czasem nawet życie.

Każdy Pacjent to dla nas odrębna historia. Nie liczymy numerków na liście Pacjentów do przyjęcia... Widzimy człowieka, któremu należy pomóc, doradzić, poświęcić chwilę, aby rozwiać jego wątpliwości... Nie wahaj się! Zaufaj nam i zostań naszym kolejnym zadowolonym Pacjentem.

recommend