Szał dla plastyków | Pijarska 2, Warszawska 1, Kraków www.szal-art.pl

Szał dla plastyków

Jedne z najlepszych sklepów plastycznych z tradycjami w Krakowie.
Pierwszy sklep istnieje na rynku od ponad 20 lat.
W swojej ofercie posiadają bardzo szeroki wybór materiałów plastycznych dla profesjonalnych artystów, jak i również hobbystów.
Całą ofertę można sprawdzić w sklepie internetowym www.szal-art.pl

recommend

Rozmowa z Zofią Serafin, właścicielką Szału dla plastyków

Działacie na rynku już od ponad 20-stu lat i cały czas jesteście najlepsi. Jak to robicie?
Mamy wieloletnie a co za tym idzie, bardzo duże doświadczenie w tej branży, bardzo dobrze znamy się na produktach i rozumiemy ich zastosowanie, co już stanowi sporą część sukcesu w tej branży, ponieważ z łatwością możemy doradzać i pomagać kupującym osobą. Oprócz tego staramy się cały czas poszerzać nasz asortyment dodając do sklepów nowe produkty, wprowadzamy również do naszej oferty produkty, które może i nie są bezpośrednio związane z materiałami plastycznymi, lecz mogą być z nimi używane. To pozwala nam, posiadać największy wybór produktów, dzięki czemu klienci mogą kupić wszystkie potrzebne rzeczy w jednym sklepie.   

Jesteś właścicielką Szału dla Plastyków. Czy Twój młody wiek pomaga, czy czasem przeszkadza w prowadzeniu własnej działalności?
Przedstawiciele handlowi, to zazwyczaj ludzie młodzi lub w średnim wieku. Mój wiek, czasem wręcz pomaga, sprawia iż nie ma pewnych barier, co znacznie ułatwia współpracę i rozmowę. Nigdy nie miałam również problemu podczas rozmów ze starszymi osobami, branża plastyczna jest branżą kreatywną i twórczą. Osoby które w niej pracują nie mają mentalności "urzędnika"- są otwarte i mają dystans.   

Czy poza tym, że prowadzisz sklep, sama też jesteś artystką?
Tak, chodziłam do gimnazjum plastycznego, potem do liceum plastycznego. Liceum ukończyłam, zdając oprócz matury dyplom artystyczny, z projektowania przestrzennego, historii sztuki, malarstwa oraz rysunku. Następnie zrobiłam licencjat z grafiki, w tym roku chcę obronić pracę magisterską również z grafiki. Do tego jeszcze przez 8 lat trenowałam akrobatykę oraz gimnastykę artystyczną ;)  

Czy możesz nam zdradzić plany na przyszłość dotyczące Szału?
Plan jest prosty, chcemy posiadać największą na rynku ofertę materiałów plastycznych dla profesjonalistów jaki i również hobbystów, i oczywiście stale poszerzać ją o nowe produkty.