Galeria Rzeczy Wyszukanych | Ząbkowska 36 lok. 51, Warszawa www.galeriarzeczywyszukanych.pl Facebook

Galeria Rzeczy Wyszukanych

W odpowiedzi na kilka pytań dotyczących między innymi pomysłu na biznes, inspiracji czy też dalszych planów Pani Elwira Kurzajewska, właścicielka Galerii Rzeczy Wyszukanych opowiedziała nam co i jak.

"Pomysł na Galerię powstał z pasji do rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Jest to nietuzinkowe miejsce, gdzie zgromadzone są przedmioty, będące wynikiem pasji tworzenia i talentu. Oferta Galerii jest skierowana do ludzi ceniących indywidualizm, oryginalność i wysoką jakość. Są to rzeczy designerskie, ale jednocześnie takie, które łączą współczesność z tradycją. W związku z tym, spektrum prezentowanych w Galerii produktów obejmuje szeroki zakres różnych kategorii. Nasz asortyment ciągle się powiększa, sukcesywnie dodawane są nowe produkty. Współpracujemy tylko i wyłącznie z artystami do których mamy pełne zaufanie i których rękodzieła charakteryzuje szczególna staranność wykonania. Galeria jest miejscem, w którym można nie tylko zrobić zakupy, ale również poobcować ze sztuką i spotkać ludzi połączonych pasją tworzenia rzeczy wyjątkowych. Jest to miejsce, które cieszy się zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów. Dbamy o każdy szczegół, nie szczędząc czasu i wysiłku. Dzięki temu osiągamy efekty, które dają satysfakcję tym, którzy nas odwiedzają.
Miejsce wybrane dla stworzenia Galerii Rzeczy Wyszukanych również nie jest przypadkowe, Stara Praga ma swój czar i klimat, któremu nie można się oprzeć."

recommend