Luke Skyvideo | , Kraków lukeskyvideo.pl map Facebook

Luke Skyvideo

Luke skyvideo to bohater, którego ujrzeć można na niebie nie tylko Krakowa, ale też całej Polski. „Ratuje” on wszelkie imprezy przed nudą. Do tradycyjnego materiału filmowego i zdjęć można dodać ujęcia z powietrza, co zachwyca niejednego, a często wprawia w osłupienie wielu. Filmuje i fotografuje również działki, domy jednorodzinne, obiekty przemysłowe, atrakcje turystyczne, nieruchomości, wykopaliska archeologiczne, tereny pod zabudowę czy też elementy krajobrazu naturalnego z niespotykanej do tej pory perspektywy.

Luke Skyvideo sporządza również dokumentację fotograficzną lub filmową przedstawiającą realizację poszczególnych etapów budowy a wykonane materiały filmowe może połączyć w gotowy filmik promocyjny.

Luke Skyvideo to połączenie pasji filmowania oraz zamiłowania do modeli latających. Oferuje nagrywanie oraz fotografowanie z powietrza przy pomocy wielowirnikowca (drona) jak i również montaż gotowych filmów i zdjęć.

Operator Łukasz posiada Świadectwo Operatora Bezzałogowych Statków Latających oraz należy do UAVO Polish Group . Na co dzień pracuje jako operator i montażysta w agencji filmowej. Jest także absolwentem Akademi Multi Art.

recommend